Спорт

Хандбалният Пирин Гоце Делчев записа трета поредна победа

pirin gd
Трета поредна победа записа ХК "Пирин-64" гр.Гоце Делчев
Пиринци се наложиха като гости над отбора на ХК "Локомотив" гр.Мездра с (26:35). Мачът се игра в залата на Национална Спортна Академия (НСА) и започна доста равностойно.
Малко след 5 минута, хандбалистите на "Пирин-64" заиграха много силно в защита и с 5 поредни гола поведоха с 9 на 3. В течение на мача разликата постепенно се увеличи и полувремето завърши с 9 гола преднина (10:19).
Второто полувреме започна с няколко смени в състава на ХК "Пирин-64", като треньорът на отбора Николай Пиргов пусна в игра всички свои възпитаници. Те влезнаха добре в мача и успяха да задържат преднината си като мачът завърши 26 на 35.
Другата седмица пиринци почиват, но на 24.10 в Арена Неврокоп ще се изправят срещу миналогодишния първенец в А "РХГ" ХК "Шумен" гр.Шумен.
2437 лева в подкрепа на ученичка събраха на благот...
Мобилен пункт за опасни домакински отпадъци ще има...