Трима футболни таланти на „Родопи“ (Сатовча) са харесани за школата на гранда на българския футбол – ЦСКА-София.

Прочети още...

1535107099sdasd

Неврокопският бранител Ангел Лясков се разделя с ЦСКА-София и преминава в Олимпия (Любляна).

85120667 140768770333163 921435879887601664 n

Страхотно представяне регистрираха и двата гоцеделчевски баскетболни отбора "Пирин" и "Яворов", които успяха да се класират и играха с още 30 отбора на републиканското първенство в град Самоков.

Деветто място спечелиха младите баскетболни надежди от БК "Пирин" и 10-то от БК "Яворов" град Гоце Делчев при първото си участие на финалите на Държавното първенство за момичета до 12 г.

2 5 765x510

Героят на „Локомотив“ от финала за купата на България срещу ЦСКА Илко Пиргов е дал преди няколко дни положителна проба за Ковид-19.

L.Gucev

Любомир Гуцев от Гоце Делчев се раздели с отбора си в Косово.

oB6swEjrS6KEf zp1cNbsg.1280 s poh rom v ruk ch kapit n v azn ho t mu K Slovan Bratislava Vasil Bo ikov

Бранителят Васил Божиков от Гоце Делчев спечели пореден трофей със словашкия гранд.