Новини от Гоце Делчев и региона
Пълната истина за клането в Гоце Делчев вчера! Опит за самоубийство няма, двамата приятели са се клали като животни
След клането вчера и смърта на Красимир Колджиев, който е намерен мъртъв в локва кръв с 10 прободни рани до приятеля му Марио Метушев.
Метушев бере душа в болницата в Гоце Делчев с 11 пободни рани, една от които във врата от ножа, който бе забит там.
Във вчерашния ден Марио Метушев е претърпял 5-часова операция, той е на апаратни вентилации и в шок.
Вследствие на многото прободни рани е загубил много кръв, което е наложило преливане на голямо количество.
11-те прободни рани по тялото на младия мъж са 6 във врата, 4 в корема и една в гръдния кош.
Лекарите не са големи оптимисти, но се надяват на чудо. Те са категорични също, че е невъзможно сам Метушев да се е ръгал с ножа по тялото си с такава жестокост и на практика на места, където той сам не може да достигне.
От болницата в Гоце Делчев съобщиха, че чакат и резултатите от пробите за наркотици и алкохол.
Както писа Инфомрежа вчера, в късния следобед след подаден сигнал на тел. 112 в дома му в кв. „12-и конгрис“ в Гоце Делчев бе намерен мъртъв с множество порезни рани по тялото 42-годишният Красимир Колджиев.
До него със също множество прободни рани е бил намерен и 38-годишният Марио Метушев, за живота на когото продължават да се борят лекарите от МБАЛ „Иван Скендеров“.
Засега не се знае причината за скандала между двамата мъже, които са приятели от деца.
Запознати коментираха, че вчера около обяд ги видели да се черпят по случай Рамазан Байрам в квартално заведение, след което почерпката им продължила в дома на Колджиев.
Първоначално разпространената версия е, че при прерасналия скандал Метушев е нанесъл с нож смъртоносния удар на Колджиев, след което се опитал да се самоубие със същия нож.
Версията обаче все още не е окончателно потвърдена от разследващите, както и все още не може да се твърди със сигурност дали Метушев е опитал да сложи край на живота си, след като е разбрал, че е убил или ранил смъртоносно приятеля си.
По случая е образувано досъдебно производство, работата продължава.
За 38-годишния Марио Метушев се знае, че има над 200 мача в елита, бил е състезател на „Пирин” (Гоце Делчев), "Пирин" - Благоевград и др.
През последните години е треньор на отбора на ФК „Места” (Хаджидимово). Той е семеен с две деца.
Коментари