Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Новини от Гоце Делчев и региона

Наградиха най-добрите в многобой "Победи другите" в Гоце Делчев

195250005 4032225766869756 2214584788599611262 n 1

На 1 юни се проведе многобой „Победи другите“ за деца и юноши. Организатор на спортното съревнование е община Гоце Делчев.

На фитнес площадката в Градския парк участниците се състезаваха в 5 дисциплини, разделени в 2 възрастови групи – до 14 и над 14 години. Младите спортисти премериха сили в дисциплините лицеви опори, набирания, дърпане на въже, кофички и канадска борба. Треньорът по канадска борба Васил Каракиев бе съдия на двубоите.

Първото място при младежите до 14г. спечели единствената участничка в състезанието - Зайде Мехрем. Нейни подгласници съответно на второ и трето място станаха Боян Ангелов и Веско Дъмгов.

Първото място при състезателите над 14г. завоюва Мариян Картулев. На второ място  се класира Цветан Червенков и на трето - Борис Орманов.

Победителите получиха награди от кмета на община Гоце Делчев Владимир Москов и републиканския шампион по културизъм Костадин Шушутев.

Организаторите от община Гоце Делчев изказват благодарност на всички участници, както и на Илия Пасков и Васил Каракиев за подетата инициатива.