Новини от Гоце Делчев и региона
Митрополит Серафим с покана към гимназисти и студенти за среща разговор на 3 януари в сградата на Неврокопската митрополия

И тази година Негово Високопреосвещенство Неврокопският митрополит Серафим отправя към всички гимназисти и студенти от Неврокопска епархия покана за среща разговор по вълнуващите ви духовни въпроси и предизвикателства на ежедневието.
"Заповядайте на 3 януари 2026 г. от 18:30 часа в сградата на Неврокопската св. митрополия, за да изпросим заедно Божието благословение за здраве и бъдещи успехи в добрите начинания през Новата 2026 година!
И тази година митрополитът ще отслужи молебен за здраве и успех на учащите и ще им раздаде за благословение по парче от Василиевата пита.", казват от Неврокопска епархия.
















Коментари