Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Новини от Гоце Делчев и региона

Богдан Боцев награди победителите в турнира за купа "Неврокоп"

207984538 798086340876487 8187974575609440528 n
Богдан Боцев връчи наградите на победителите във футболния турнир за купа „Неврокоп“.
При голям интерес премина спортното състезание, организирано от Младежко обединение в БСП-Гоце Делчев. 16 отбора премериха сили на спортната площадка в село Мосомище.
На финала се класираха четирите най-добри отбори – „Ореляк“, „Далас Юнайтед“, „Буйна Места“ и „GSM One“. В срещата за III-то и IV-то  място „Ореляк“ се наложи над  „Далас Юнайтед“ с резултат 10 на 5.
На оспорвания и драматичен финал един срещу друг се изправиха „Буйна Места“ и „GSM One“. Мачът завърши при резултат 3:2 в полза на „Буйна Места“.
Богдан Боцев връчи купа "Неврокоп" и медали на победителите в турнира от "Буйна Места". Боцев се включи активно във футболния турнир, но неговият отбор със символичното име "4" претърпя загуба в първия кръг.

"Благодаря за удоволствието за пореден път да бъда част футболния турнир за купа "Неврокоп". И макар нашият отбор "4" да отпадна още в началото, по-важното състезание предстои на 11 юли, а там със сигурност ще бъдем победители!", сподели кандидатът за народен представител Богдан Боцев.